דף כניסה לחץ להרשמה ההודעות שלי חיפוש מורחב שאלות ותשובות צור קשר
כניסה למערכת

טיפ לדייט

דייטים הם פגישה מרגשת ומלאה אנדרנלין וציפיה שמציפה אותנו לפני מפגש עם הצד השני .
חשוב לשמור על כמה דברים בדייט ...

בכל גיל הדרך לדייט טוב מתחילה באמונה עצמית ומחשבה חיובית. מדוע זה כל-כך חשוב? כי גישה חיובית תורמת לביטחון העצמי. גישה חיובית יוצרת אווירה טובה שמושכת את הצד השני. לעומת זאת, גישה שלילית וייאוש עלולים להשיג בדיוק את המטרה ההפוכה. אז רגע שאתם נפגשים לדייט ראשון, להלן כמה טיפים יעילים וחשובים במיוחד.

אל תשפטו תמיד עפ"י רושם ראשוני !! תזכרו שלפעמים הצד השני מתרגש יותר ממכם ולא תמיד יודע להעביר את המסר הנכון .
במקרים רבים אנשים ממהרים לשפוט לפי רושם ראשוני. אם לא קרה משהו קיצוני, או שהבנתם שהאדם שיושב מולכם הוא בעל דעות תחומי עניין הפוכים משלכם, אל תמהרו לפסול אותו. אם לא ממש התלהבתם ממנו ולא חשתם קליק, אין זה אומר שצריך לעבור הלאה. צאו לפחות לעוד דייט אחד או שניים כדי להיות בטוחים. לא אחת זוגות סיפרו שהדייט הראשון ביניהם היה יבש או אפילו גרוע, אבל בדייט השני הדברים החלו לזרום הרבה יותר טוב.

נפגשים במקום שקט

הקפידו  ללכת למקום שקט יחסית כמו  בית קפה שלא מתנגנת בו מוזיקה רועשת. לא חייבים לאכול ארוחה מלאה ואפילו רצוי להסתפק בקפה וקינוח. לפעמים אנשים מרגישים שלא בנוח לאכול מול אנשים אחרים שהם מכירים ובמיוחד כאשר מדובר בדייט מסוג דיסקרטי.

מידע אישי לא חושפים מהר...

לפעמים, כאשר הדייט זורם טוב כבר מהשלב הראשון ונוצר קליק, המחסומים יורדים מהר מאוד כך שאנשים בוחרים לחשוף דברים אישיים ואינטימיים על עצמם. דברים שבן הזוג עלול להירתע מהם בהתחלה, אבל כאשר הוא יגלה אותם בהמשך הקשר יש סיכוי טוב שהוא יקבל אותם בהבנה מלאה. לדוגמה: אם התגרשתם לא מזמן, מומלץ לא להיכנס לעומק הסיבות שהובילו לכך במהלך הדייטים הראשונים. עשו זאת בהמשך כאשר מערכת היחסים מתחילה להתפתח בצורה טובה.

שקר ? זה לא אני !! תניחו תמיד את האמת על השולחן זה מתכון לזוגיות , רומן או התחלה של קשר ידידותי טוב 

שקרים הם הדרך הבטוחה לכישלון כאשר יוצאים ונפגשים לדייטים. ישנם אנשים שמסתירים עובדות מהותיות על עצמם לדוגמה: גברים שהם עדיין בתהליכי גירושין או שיש להם ילדים . אתם לא חייבים להכריז על כך, אבל אל תשקרו כשתישאלו. אתם לא חייבים לתת מידע שאינכם רוצים שידעו עליכם . אתם יכולים פשוט להשיב שאינכם מעוניינים לפתוח את הפרטיות שלכם ברגע זה . אנשים שמשקרים במחשבה שזה לא יתגלה או במחשבה שאם הם יתוודו על השקר בשלב מאוחר יותר זה כבר לא ישנה לבן הזוג אבל הם טועים ובגדול. אמון נבנה מהרגע הראשון בין בני הזוג, ומשבר אמון עשוי להיות קריטי להמשך היחסים.

 

חפש ב-BuleBule
39 חברים אונליין
38 חברות אונליין

הריגוש הבא שלך מתחיל כאן 

פרופילים עם תמונות בלבד
x

ההרשמה כעת בחינם

הרשמה בחינם >
*נא לאמת את המייל עם סיום ההרשמה